Pearl Jam na Bonnaroo 2008

Bonnaroo to bardzo duży festiwal w Manchesterze, w stanie Tennessee, w USA. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 12-15 czerwca. Organizatorzy podali właśnie kto podczas niej wystąpi – zgodnie z naszymi przypuszczeniami wśród zapowiedzianych zespołów jest i Pearl Jam. Ich koncert przypadnie na przed-ostatni dzień festiwalu, tj. na sobotę, 14. czerwca.

Swoją obecność na imprezie potwierdzili także: Metallica, Jack Johnson, Kanye West, Alison Krauss z Robertem Plantem, My Morning Jacket, Gogol Bordello, B.B King, Sigur Ros, The Raconteurs i wielu innych. Poza ogromną dawką muzyki festiwal zapewnia także wiele innych atrakcji, co wyróżnia go nieco na tle innych imprez tego typu. Równolegle odbywać się będą warsztaty artystyczne, pokazy filmów, występy komików. Sprzedaż karnetów rusza 16 lutego o północy czasu wschodniego. Nie jest przewidziana specjalna pula biletów dla członków Ten Clubu.

Dla zbieraczy bootlegów istotna informacja: organizatorzy festiwalu oferują pamiątkowe DVD z nadchodzącej edycji. Na płycie mają znaleźć się wywiady, zdjęcia zza kulis oraz – oczywiście – fragmenty koncertów gwiazd. Na pewno nie zabraknie tam Pearl Jam. Szczegóły na tej stronie.

Tagi: , ,

Dodaj odpowiedź