O nas

Autorami tej strony są:

Bartłomiej G.
Naczelny wuzzel. Widział Pearl Jam na żywo tuzin razy, dostał harmonijkę od Veddera (i wcale się tym nie chwali!). Jego postać pojawia się na jednym z oficjalnych DVD Pearl Jam. Ciekawostka ornitologiczna: Bartek jest twórcą najpopularniejszych poziomów do gry „Quake 4″. Niestety, to (i ta harmonijka) to jego największe życiowe osiągnięcia.

Tomasz G. vel BugTomek
Brat bliźniak Bartka. Też wuzzel i też naczelny. Widział Pearl Jam o jeden raz mniej. Złapał więcej kostek od McCready’ego. Też jest na DVD. Lubi Kylie Minogue. Wybitny programista, tylko leniwy. Osiągnął w życiu więcej niż brat, ale właściwie nie wiadomo co.

Stali współpracownicy:

Magda Sz. aka Maggiee

Pierwsza kobieta w redakcji. Widziała Pearl Jam trzynaście razy i dwa razy Edwarda solo w Nowym Jorku. Najgorszym jej koncertem cały czas pozostaje Chorzów 2007. Najlepszy trudno jej wskazać, waha się między Lizboną 1 2006, Berlinem 2009 i Londynem 2009. Uwielbia stawać w kolejkach wczesnym rankiem czekając na otwarcie bramek, przez co przez niektórych jest złośliwie nazywana „polską Sandrą” (tzw. inside joke). Poza tym obecnie jest na drugim roku studiów doktoranckich w Instytucie Kultury Polskiej UW, interesuje się kulturą wizualną, gender i queer studies. Napisała pracę magisterską o pornografii, z której dwa rozdziały zostały opublikowane. W przerwach między studiami i jeżdżeniem na trasy dorabia sobie w produkcji filmowej.

Łukasz vel Wiedźmin
OŹI, produkuje nadruki na koszulki, czasem napisze newsa. Najważniejsze: nie szkodzi. Chciał, żeby napisać o nim, że jest członkiem radykalnej bojówki Pearl Jamu z koalicji antywuzelskiej i że jest zawsze chętny do ustawek na własnym lub obcym terenie. To napisaliśmy.

Michał P. vel citizenmike

Wkrótce ma zacząć leczyć, ale tylko znajomych. Na forum i do redakcji trafił pózniej niź wiekszość „tru gradży”. Wcześniej założył i współodpowiadał za pierwszy i (mamy taką nadzieję) jedyny polski fanklub Pearl Jam – Faithful. Niedługo wyemigruje na Zachód, żeby zarobić na Pearl Jam Tour 2009.

Chcieliśmy dopisać coś śmiesznego o Michale i Magdzie, ale nie daliśmy rady. To są naprawdę poważni fani Pearl Jam!

Chcesz zostać naszym współpracownikiem? Skontaktuj się z nami, prześlemy numer konta i sumę wpisowego.

Historia

Strona istnieje od 1999 roku, z paroma paroletnimi przerwami. Generalnie rzecz ujmując: byliśmy obecni przy premierze każdego albumu począwszy od „Binaural” i przy każdym koncercie, który Pearl Jam zagrał w Polsce począwszy od występów w Spodku. Czyli właściwie nie ma się czym chwalić. Może tylko tym, że kiedy zaczynaliśmy posiadanie strony o ulubionym zespole nie było ani tak proste, ani tak obciachowe jak dzisiaj.
Przez te kilka lat w branży zdołaliśmy sobie wyrobić jakąś markę, udało nam się też tę markę pogrzebać. Ktoś jeszcze pamięta, że strona kiedyś nazywała się „Low Light”? W obu wyczynach (lans i pogrzeb) duża jest zasługa spokrewnionego forum Wishlist – tworu, który powstał przy „Low Light” by w końcu zająć jego miejsce. I na forum i na stronie staraliśmy się promować wizerunek PJ pozbawiony otoczki „pięknego Eda”, anty-komercji, „true grunge” i takich tam. Teraz jest nam wszystko jedno… Chociaż zdjęć Edka i tak za dużo tu nie będzie. Wolimy fotki Jill (a Magda zboczone fotki do pracy magisterskiej). My świnie!

Wuzzle