2010-06-25 Festiwal Hard Rock Calling, Londyn, Anglia

Set: Given To Fly, Why Go, Corduroy, Got Some, Once, World Wide Suicide, Elderly Woman Behind the Counter in a Small Town, Amongst The Waves, Even Flow, Unthought Known, Nothingman, Arms Aloft (Joe Strummer & The Mescaleros), Not For You, Of The Earth, State Of Love And Trust, Do The Evolution, Wasted Reprise, Better Man
Bis: Just Breath, Red Mosquito (z Benem Harperem), Black, Porch
Bis 2: Go, The Fixer, Alive, Yellow Ledbetter

Plakat

Tagi: , ,

7 odpowiedzi do “2010-06-25 Festiwal Hard Rock Calling, Londyn, Anglia”

 1. kamil salek pisze:

  Świetny koncert i świetny festival:) Co do Hard Rock Calling to miejsce fajne w Londynie,wszędzie blisko a do tego dopasowała się w piątek fantastyczna pogoda:) Pearl Jam! Wyszli po 20 i od razu ostro na początek bo Given To Fly i Why Go. Bardzo fajnie zagrali jeden po drugim State Of Love And Trust i Do The Evolution.Oj wtedy się działo!! :) Wzruszający Black i piękny Just Breathe z ciekawym wykonaniem Betterman wyjątkowo mnie się podobały:) Duże wrażenie na mnie zrobił także Go w który Vedder znakomicie się angażował i nowy Of The Earth był także zaskoczeniem. Zespół jak zwykle w świetnej formie, Vedder dał z siebie wszystko i już nie mogę się doczekać kolejnego PJ, bo już w Gdynii :) A podsumowując to ja i my baby byliśmy bardzo zadowoleni choć w tłumie(jak zwykle) nie było łatwo…:)najlepsze pozdrowienia dla „pearl jamowego brata” Przema! PJ forever!!!kamil UK

 2. Przemek pisze:

  Potwierdzam slowa Kamila, koncert 1 klasa. Jak na festiwal zagrali dlugo. 26 kawalkow dobrego grania, to tyle co w Dublinie i Belfascie. Atmosfera i pogoda wspaniala, oby tak czesciej.
  Przemek

 3. MKM pisze:

  KOncert rewelacyjny!!!!!!!
  Zespol w wysmienitej formie i z ogromna energia!

 4. Darek pisze:

  Koncert swietny, bardzo energetyczny i licze ze w Gdyni bedzie rownie dobry albo i nawet lepszy! A najwieksza radosc bedzie z tego ze koncert w Polsce i z pewnoscia z inna setlista czyli jeszcze wiecej swietnej muzyki Pearl Jam!

 5. krystio pisze:

  Cześć. Mam pytanie. Jaki jest tytul piosenki Pearl Jam gdzie eddi śpiewa mniej więcej słowa ” take a body take a down” lub coś podobnego?

 6. Tomek pisze:

  @krystio: sprawdź „Grievance”

 7. maud pisze:

  No to jest CRAZY MARY raczej ..”take a bottle, drink it down, pass it around..”

Dodaj odpowiedź