Pearl Jam u Conana, nowy album będzie nosić tytuł „Backspacer”

Pearl Jam wystąpił u Conana O’Briena w programie „Tonight Show”. Zamiast zapowiadanych paru kawałków zagrali dwa – jakiś nowy oraz „Rockin’ In The Free World”. Ten nowy utwór podobno zatytułowany jest „The Fixer”, a to by oznaczało, że piosenka który wyciekła z Showboxa nosi inny tytuł. Jak jest naprawdę przekonamy się niedługo. Tytuł nowej piosenki to „Get Some” Ok, ostateczny tytuł (bo potwierdzony przez oficjalną stronę zespołu) to „Got Some”.

Wracając do występu w TV: Vedder niestety mocno podupadł wokalnie ale tak poza tym piosenka w miarę wymiatająca. Wideo poniżej.

Gospodarz programu zapowiadając Pearl Jam nie szczędził „wazeliny” ;) a przy okazji potwierdził, że nowy album będzie nosił tytuł „Backspacer”. Pokazał jakiś obrazek. Ten obrazek to niekoniecznie okładka albumu, a „część więszej całości”. Autorem grafiki jest Tom Tomorrow – to o wsparcie dla tego człowieka niedawno apelował Ed Vedder.

Tagi: , , ,

3 odpowiedzi do “Pearl Jam u Conana, nowy album będzie nosić tytuł „Backspacer””

 1. mietek pisze:

  To ile tych fixerów :> ?

 2. serdeczny pisze:

  imo nie powtórzą sukcesy poprzedniej płyty :P kawałek ciekawy ale jakby czegoś w nim brakowało

 3. mac pisze:

  To tv nagranie do bani jest głownie w warstwie dźwiękowej, a kawałek hmmm faktycznie może brakuje pewnego „tego czegoś” dzięki czemu włos się niegdyś jeżył… ale tak naprawdę wszystko wychodzi na żywo, a tutaj genialności zespołowi odmówić nie mogę, panowie zapraszamy do POLSKI!

  mac.

Dodaj odpowiedź