2008-06-14 Bonnaroo Festival, Manchester, Tennessee, USA

Set: „Hard to Imagine”, „Corduroy”, „All Night”, „Why Go”, „Elderly Woman Behind The Counter In A Small Town”, „Down”, „Who You Are”, „Severed Hand”, „½ Full”, „Animal”, „Even Flow”, „Daughter”/”Blitzkrieg Pop” (The Ramones), „Gone”, „Love Reign O’er Me” (The Who), „Do the Evolution”, „Rearviewmirror”
Bis: „WMA”, „Better Man”/”Save It For Later” (The English Beat), „Black”, „Life Wasted”, „Crazy Mary” (Victoria Williams), „Porch”
Bis 2: „No More”, „Release”, „Alive”, „All Along The Watchtower” (Bob Dylan)

Fragment „WMA”:

Tagi: , , , ,

Jedna odpowiedź do “2008-06-14 Bonnaroo Festival, Manchester, Tennessee, USA”

  1. tequira pisze:

    Jest to pierwszy koncert który kupiłem z tej trasy. Setlista świetna, w tym od niedawna grany All Along The Watchtower. Problemem na tym bootlegu jest jakość dźwięku, który jest totalnie skopany. Nie da się tego słuchać. Porównuję z innymi bootlegami z poprzednich tras, których mam kilkanaście. Jakość na nich jest różna, ale nigdy jeszcze nie było tak źle. Jeśli ktoś ma ochotę kupić, to ja podpowiadam, że może lepiej jakiś inny dzień. Dobrze, że ten koncert kupiłem w formie mp3, pozostałe idą już pocztą na CD. Mam nadzieję, że cała realizacja trasy nie będzie tak tragiczna. Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź