Czy jesteś członkiem TenClubu?

TenClub, czyli oficjalny fanklub Pearl Jam, delikatnie zasugerował, żeby fani sprawdzili status ich członkostwa. Wkrótce może się ono przydać.

Co taka sugestia może oznaczać? Tego typu informacje (o ćwierkających ptaszkach) to z reguły zapowiedź rychłego ogłoszenia trasy koncertowej i następującej potem przedsprzedaży biletów. Zdarzało się również, że podobne ogłoszenia kończyły się zupełnie błachą sprawami albo zupełnie niczym. W obliczu potwierdzonego już koncertu w Polsce warto się jednak zabezpieczyć.

Aby sprawdzić swój status trzeba zalogować się do sklepu PearlJam.com, a potem kliknąć na „profile” — jeśli wykupiliśmy członkostwo w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy to tam pojawią się takie informacje jak numer identyfikacyjny w klubie i data, po której nasze członkostwo wygasa.

Jeśli do tej pory nie wykupiliście członkostwa, bądź byliście zrzeszeni w TenClubie dawno, dawno temu to nie pozostaje Wam nic innego jak zapłacić 25 dolarów i dołączyć do grona tych szczęśliwców, którzy czekają miesiącami na obiecane newslettery i single. Tego wydatku można dokonać również w sklepie PearlJam.com.

Tagi:

Dodaj odpowiedź