TenClub przypomina o singlu

Członkowie oficjalnego fanklubu Pearl Jam co rok otrzymują winylowe single z rozmaitymi rarytasami. Dawniej owe single określano mianem „bożo-narodzeniowych”, ale zważywszy na fakt, że z reguły paczki trafiają do rąk fanów na początku wiosny dzisiaj nazywa się je „coroczonymi”. Niezależnie jednak od ostatecznej daty wydania trzeba odpowiednio wcześniej zapisać się do TenClubu aby otrzymać płytę. W tym roku ostateczny termin potwierdzenia członkostwa wyznaczono na 7. listopada.

Razem z singlem fani otrzymają drugi numer magazynu „Deep” — fanklubowego periodyku traktującego o sprawach rozmaitych, nie zawsze (acz często) związanych z Pearl Jam.

Członkostwo w TenClubie to nie tylko dwa wymienione wyżej prezenty — to także (a właściwie przede wszystkim) możliwość zakupienia biletów w przedsprzedaży i inne związane z koncertami przywileje (lepsze miejsca siedzące lub wcześniejsze wejście na teren obiektu).

Roczne członkostwo dla osób mieszkających poza granicami USA kosztuje 25 dolarów. Wykupić je można w oficjalnym sklepie Pearl Jam. Również tam można sprawdzić aktualny status naszego członkostwa — wystarczy się zalogować i kliknąć na odnośnik „profile”.

Tagi: ,

Dodaj odpowiedź