Wygraj i zobacz Pearl Jam z U2 na Hawajach

9. grudnia Pearl Jam otworzy koncert grupy U2 na stadionie Aloha w Honolulu. Pojawiła się szansa zobaczenia tego wydarzenia na własne oczy zupełnie za darmo. Irlandzka grupa ogłosiła ogólnoświatowy konkurs pod nazwą „Hunt The Lyrics”, w którym do wygrania jest wycieczka na koncert na Hawajach.

Co trzeba zrobić? Zadanie nie jest proste, ale wykonalne. Począwszy od poniedziału na rozmaitych stronach internetowych na całym świecie zaczną pojawiać się bannery zawierające cytaty z tekstów U2. W tych cytatach będą wysczególnione pojedyncze litery. Trzeba te strony odnaleźć, uzbierać wszystkie litery, odpowiedzieć na pytanie używając znalezionych liter i wreszcie mieć szczęście w losowaniu.

Zabawa potrwa dwa tygodnie. Przez ten czas na stronie U2.com będą pojawiać się podpowiedzi gdzie szukać liter. Zwycięzca zostanie wyłoniony 6. listopada.

Konkurs to część akcji promującej nowe wydawnictwo U2 — składankę największych przebojów zatytułowaną „U218 Singles”, która ukaże się w najbliższych tygodniach. Obok szesnastu najbardziej znanych singli irlandzkiej grupy pojawią się na tym albumie dwie nowe kompozycje, w tym jedna powstała we współpracy z Green Day (cover The Skids zatytułowany „The Saints Are Coming”). Obie nowe piosenki zostały nagrane w zeszłym miesiącu, w studiu Abbey Road. Wyprodukował je Rick Rubin.

Tagi: , , ,

Dodaj odpowiedź