Pearl Jam nominowane do nagrody Woodie

Nagrody Woodie to wyróżnienie przyznawane przez mtvU — czyli telewizję muzyczną skierowaną do studentów. Jak przystało na MTV i jak przystało na studentów impreza ma charakter zupełnie inny niż choćby pompatyczne i pretensjonalne gale Grammy. Już same kategorie robią wrażenie (np. Soundtrack of My Life Woodie to nagroda dla albumu, który najlepiej ilustruje życie słuchacza).

W tym roku nominacje do Woodie przyznano Pearl Jam. Zespół z Seattle załapał się do kategorii The Good Woodie, czyli ma szansę otrzymać nagrodę za działalność charytatywną, a dokładnie za działalność na rzecz ochrony środowiska. Inni nominowani w tej kategorii to: System Of A Down (za podnoszenie problemu ludobójstwa w Armenii), Juvenile (za działalność na rzecz poszkodowanych przez huragan Katrina), Ludacris (również za wysiłki na rzecz ofiar huraganu), Rise Against (za aktywizm i działalność polityczną).

Co najważniejsze — o tym kto dostaje nagrodę decydują widzowie. Możecie zagłosować na swoich idoli, bądź na artystę, którego np. działalnośc poza-muzyczną doceniacie najbardziej, na tej stronie: Woodie Awards 2006.

Tagi: ,

Dodaj odpowiedź