Wieści z oficjalnych stron

Ruszyła oficjalna strona Pearl Jam w Polsce. Wygląda prawie jak PearlJam.com („prawie jak” oznacza w tym przypadku „gorzej niż”). Możemy na niej znaleźć kalendarium, dyskografię, zdjęcia i klipy. Atrakcji jak na lekarstwo, ale jest kilka ciekawostek – np. na dole strony wyświetlają się fotki z książeczki do „Riot Act”. Adres: http://pearljam.sonymusic.com.pl

Na oficjalnej stronie zespołu można co prawda dowiedzieć tylko o dwóch występach Pearl Jam w Seattle (8. i 9. grudnia), ale wiadomo już, że zespół zagra w grudniu, w swoim rodzinnym mieście conajmniej cztery razy. Najbardziej prawdopodobne wydają się daty 5. i 6. grudnia, o których już wspominaliśmy. Informacje o czterech koncertach podało Sony – bilety na jeden z występów można wygrać na VH-1.

Chcesz posłuchać albumu „Riot Act”? Zajrzyj na tę stronę. Trzeba się zarejestrować i posiadać program QuickTime 6.

Ostatnimi czasy członkowie Pearl Jam często udzielają wywiadów. Do części z nich naprawdę warto zajrzeć, część nie jest ciekawa – te najlepsze uwzględnia oficjalna strona zespołu. My polecamy publikacje na stronie VH-1. Możemy tam nie tylko przeczytać wywiad, ale i obejrzeć fragmenty rozmowy z zespołem.

Tagi: ,

Dodaj odpowiedź